';

Pulmad

Pulmad

Elus on hetki, mis panevad südame kiiremini lööma, tõstavad suunurgad võluväel kõrgustesse ning tekib tahtmine, et aeg peatuks. Need on hetked, mis veedame oma kõige kallimate kõrval, unustades aja ja ruumi. Hetked, mida meenutame alati erilise heldimuse, rõõmu ja rahuga. Nii nagu elu koosneb imelistest pisiasjadest, nii mängib ka pulmapäeval rolli iga detail, moodustades lõpuks täiusliku terviku. Pulmapäev ei ole tavapärane pidupäev, sel on oma lugu, mis on kahe inimese armastuse nägu. Teie lugu väärib just Teie unistuste pidupäeva, et aastaid hiljem mälestuste killukesi meenutades oleks hinges alati südantsoojendav äratundmisrõõm oma unistuste täitumisest. Et kõik see õnnestuks, on Bonnie Events/Wedding võtnud oma südameasjaks luua Teile meeldejäävaid hetki, unustamatuid emotsioone ning hindamatuid väärtusi. Meie jaoks on pulmade korraldus ja planeerimine justkui rätsepaülikonna õmblus. Arvestades Teie soove, mõtteid, unistusi, ootusi ja võimalusi hakkavad tasapisi kooruma ideed, mis ühekoos arutledes kujunevad terviklikuks visiooniks. Pulmade planeerimine hõlmab erinevaid protsesse ja etappe. Et tagada sujuvalt kulgevat pulmapäeva on oluline, et kõik etapid oleksid omavahel kooskõlas ning teenusepakkujad teadlikud päeva protsessist ja iseärasustest. Et saaksite oma päeva täielikult rahuliku meelega nautida pakume pulmade korraldamisel täisteenust, mis algab ühisest planeerimisest. Teie mõtted ja ideed on kaasatud kogu protsessi jooksul ning Teil on ülevaade kõigest. Kui soovite aga oma pulmapäeva täielikult ise korraldada, siis pakume ka võimalust Teile toeks tulla pisut enne pulmi, olles koordinaatoriks, kes võtavad üle suhtlemise kõigi Teie teenusepakkujatega. See tähendab, et nõustame ja juhendame nende tegevust pulmapäeval lähtudes Teie soovidest. Seda kõike selleks, et luua Teie jaoks üks unustamatult eriline päev!

Meie pulmateenused

Pulmakorralduse täisteenus

Täisteenus hõlmab kogu protsessi pulmade kavandamisest hetkeni mil pulmapäev teoks saab. Oleme esimesest konsultatsioonist alates teiega ja oleme abiks kõikide nüansside teostumisel. Alates peopaiga, temaatika, muusikute, foto- ja videograafide jne jne leidmisel. Teenus hõlmab vähemalt 4 konsultatsiooni ning tihe ja aus suhtlus garanteerib, et pulm just teie nägu saab olema.
 Täisteenuse hulka kuulub – realistliku eelarve kavandamine ja vastavalt sellele temaatilise pulmapeo loomine. Pulmaplaani kavandamise hulka kuulub peopaiga leidmine; muusikute, foto- ja videograafi, meikari ja juuksuri palkamine; nõu ja abi pulmariietuse soetamisel, cateringi, floristi, paaripanija, pulmaisa jm peoga seotud inimeste soovitamine. Kutsete, kingituste, dekoratsioonide ja kõikide pisiasjade eest kanname samuti hoolt. Pulmapäeva vältel koordinatsioon.

 

  • Dekoreerimine
  • Dekoratsioonide rent
  • Lilleseaded
  • Hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust!

Bonnie Events OÜ ei ole käibemaksukohustuslane.

Pulmapäeva koordinaator

Soovitame seda teenust paaridele kes on vaevaks võtnud oma pulmad algusest lõpuni ise organiseerida. Pulmade planeerimine on võtnud kuid, kui mitte aasta ja kauemgi veel ja tähtsa päeva kätte jõudes tunned hinges kerget ärevust, ehk tüdimustki. Mõni nädal enne teie tähtsat päeva võtab koordinaator kogu teie pulmade logistika organiseerimise üle ning võid rahuliku südamega oma imelist päeva nautida. Koordinaator on justkui Sinu parim sõbranna kes valvsal pilgul jälgib, et peolt ei puuduks paaripanija, suhtleb muusikute kui ka peokoha peremehega, et tort saabuks õigeaegselt jne jne.
Lisatasu eest sätib koordinaator kingitud lilled kimpudeks.

  • Pulmapäeva koordineerimine koos dekoreerimisega alates 400 eur
  • Pakkumise saamiseks võta meiega ühendust!

Bonnie Events OÜ ei ole käibemaksukohustuslane.

Peokoha dekoreerimine

Kui vajad peokoha dekoratsioone aitame Sind alates konsultatsioonist, kus selgitame üheskoos välja peo temaatika kuni teostuseni pulmapäeval. Leiame temaatikale ja hooajale vastavad dekoratsioonid ning loome just teie unistustele vastava atmosfääri. Vajadusel kaasame professionaalse dekoraatori.

  • Dekoreerimine alates 200 EUR
  • Dekoratsioonide rent eraldi tasu eest
  • Lilleseaded
  • Pakkumise saamiseks võta meiega ühendust!